KONST / Litografier / Färglitografi 13767104
nr 1376 7104
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 162/390. Motivet: 34x28 cm, yttermått inklusive ram: 46x38 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:01:12
29/1 14:33:28
250 kr
1/2 13:29:18
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin